Osiedle Majowa Osiedle Majowa Osiedle Majowa

Pragniesz mieć własny dom, gdzie jest przestrzeń, ogród, miejsce na wypoczynek w bliskim otoczeniu lasów i rzeki, rozkoszować się po pracy ciszą i spokojem z możliwością obcowania z przyrodą to zapraszamy do zainteresowania się naszą propozycją:


Oferujemy Państwu domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu w Otwocku przy ulicy Majowej w bliskim sąsiedztwie lasów i rzeki Świder.
Jednoczesna bliskość miasta oraz natury sprawia, że nieruchomość jest idealna dla rodzin z dziećmi (bliskość przedszkola oraz szkoły) jak też dla osób chcących cieszyć się sąsiedztwem przyrody nie tracąc przy tym na wygodzie dojazdu do Warszawy

Budynki wznoszone są metodą tradycyjną, usytuowane na działkach wielkości 300 – 400 m2, przekazywane w stanie deweloperskim.
Wyposażone w kocioł gazowy z zasobnikiem oraz grzejniki płytowe i grzejniki drabinkowe (w łazienkach).
Każdy bliźniak posiada dwie kondygnacje naziemne wraz ze strychem oraz poziom -1 przeznaczony na garaż dwustanowiskowy i pomieszczenia techniczne.
Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na taras, widna kuchnia, łazienka i hol.
Piętro stanowią pomieszczenia z przeznaczeniem na trzy sypialnie (z czego jedna posiada wyjście na balkon), łazienkę oraz hol.
Doświetlony oknami strych (którego powierzchnia nie jest wliczona do powierzchni użytkowej) można w przyszłości zaaranżować na dodatkową sypialnię.

Widoki elewacji:


Strona północna Strona południowa Strona wschodnia Strona zachodnia




Rzuty budynku:


Rzut strychu Rzut piętra Rzut parteru Rzut piwnicy



Lokalizacja: